ارزیابی آنلاین رایگان
خرید ملک در ترکیه

نیاز به مشاوره دارید؟

جهت مشاوره رایگان با متخصصین ما در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان مهاجرت

خرید ملک در ترکیه

شهروندی ترکیه از طریق سپرده گذاری یا خرید ملک:

از سپتامبر 2018 شرایط لازم برای کسب حق شهروندی ترکیه برای اتباع خارجی تسهیل شد.

بر این اساس به اتباع خارجی که در ترکیه اقدام به سرمایه‌ گذاری مستقیم (از طریق خرید سهام دولتی یا سهام REITs/VCTs)حداقل با مبلغ 500 هزار دلار کنند حق شهروندی اعطا می‌شود. قابل ذکر است پیشتر این میزان سرمایه گذاری حداقل 2 میلیون دلار بود.

همچنین بر اساس شرایط اعلام شده جدید، به اتباع خارجی که در ترکیه اقدام به سرمایه‌گذاری در ملکی با مبلغ 250 هزار دلار کنند نیز حق شهروندی اعطا می شود. در واقع حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای خرید املاک و مستغلات در ترکیه برای اخذ شهروندی این کشور از 1 میلیون دلارآمریکا درگذشته به 250 هزار دلار کاهش یافت.

همچنین در شرایط جدید، میزان حداقل سپرده گذاری سه ساله در بانک های کشور ترکیه جهت اخذ شهروندی این کشور از 3 میلیون دلار به 500 هزار دلار آمریکا کاهش یافت.

مزایای شهروندی ترکیه:

دریافت شهروندی همراه همسر و فرزندان زیر 18 سال همزمان با شهروندی شما.

برخلاف بسیاری از کشورها مانند کانادا و استرالیا زمانی که اقدام برای اخذ شهروندی میکنید لازم به اعلام سرمایه و یا درامد در حال حاضر خود در کشورهای دیگر نیستید.

عدم نیاز به اقامت مداوم در ترکیه در واقع متقاضیان میتوانند در خارج از کشور ترکیه زندگی کنند و به محض اجازه اقامت خود برای شهروندی درخواست دهند.

متقاضیان میتوانند پس از حفظ سرمایه گذاری انجام شده به مدت 3 سال سرمایه گذاری خود را به وجه نقد تبدیل و در صورت تمایل به کشور خود برگردانند.

نظر خود را در باره این مطلب بنویسید

ایمیل شما به سایر کاربران نمایش داده نخواهد شد.


Back to top

فروشگاه لوازم کاشت ناخن تهران

کانال تلگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن

اینستاگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن