ارزیابی آنلاین رایگان
مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری و کار آفرینی

نیاز به مشاوره دارید؟

جهت مشاوره رایگان با متخصصین ما در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان مهاجرت

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری و کار آفرینی

ویزای بیزینس انگلستان مجموعه ای از ویزاهای تطبیقی است. ویزای بیزینس انگلستان برای رشد اقتصادی مهاجران و خانواده های آنها ایجاد شده تا بیزینس خود را در این کشور راه اندازی کرده و توسعه دهند. این ویزاها شامل اقامت دائم و شهروندی انگلستان می باشد و افرادی آن را دریافت خواهند کرد که امتیازات لازم را کسب کنند.

برای زندگی در انگلستان باید یکی از ویزاهای این کشور را دریافت کرد.

ویزای کارآفرینی

ویزای کارآفرینی به افرادی داده می شود که برای ایجاد اشتغال در انگلستان سرمایه گذاری کنند. ویزای کارآفرینی برای متقاضی اصلی و اعضای درجه اول خانواده او (همسر و فززندان زیر 18 سال) صادر خواهد شد. این ویزا ابتدا برای 3 سال داده می شود و با توجه به شرایط متقاضی می توان 2 سال دیگر آن را تمدید کرد.

برای دریافت شهروندی (Citizenship) متقاضی باید 6 سال در این کشور اقامت داشته باشد و یا در این مدت 10 شغل ایجاد و مجموعه ی معاملات سالیانه او به 5 میلیون پوند برسد.

واجدین شرایط

سیستم جدید دریافت ویزا در کشور انگلستان Point-based system (سیستم امتیاز شماری) می باشد. متقاضیان ویزای کارآفرینی بر اساس این سیستم، باید امتیاز کافی کسب کنند. این امتیازات بر اساس فاکتورهایی همچون توانایی مالی جهت سرمایه گذاری، بالا بودن سطح زبان انگلیسیو سرمایه کافی برای گذران زندگی متقاضی می باشد.

شرایط لازم

با توجه به شرایط متقاضی ( درخواست ویزا برای بار اول یا تمدید ویزا)کسب 75 امتیاز الزامی است. علاوه بر این، باید 10 امتیاز برای سطح زبان انگلیسی (آیلس 4.5) و 10 امتیاز برای توانایی مالی جهت گذران زندگی بدست آورد. اگر متقاضی 10 امتیاز سطح زبان انگلیسی و 10 امتیاز توانایی مالی را بدست آورد ولی امتیاز شرایط او به 75 نرسد، درخواستش رد خواهد شد.

روند تقاضا

متقاضی می تواند آنلاین به سیستم ارزیابی صلاحیت در سایت ما (Assessment Points Calculator ) دسترسی داشته باشد تا به طور کامل شرایط خود را برای درخواست ویزا ارزیابی کند.در این روش متقاضی قبل از ارائه ی درخواست ، اطمینان حاصل خواهد کرد که از امتیازات لازم بر خوردار است.

در این مرحله کارشناسان شرکت،فرم تکمیل شده توسط متقاضی را بررسی می کنند ودر کوتاه ترین زمان با افراد جهت تنظیم وقت مشاوره حضوری در دفتر تهران تماس خواهند گرفت.

بعد از اعطای ویزا، به کارآفرین اجازه ورود به انگلستان داده می شود و باید به مدت 3 سال در انگلستان کار کرده و زندگی کند وبعد از این مدت باید ویزای کارآفرینی خود را تمدید نماید .

مدارک مورد نیاز

در زمان در خواست ویزا ، سرمایه متقاضی (حداقل 200 هزار پوند)

مبلغ 200 هزار پوند در یک یا چند موسسه مالی معتبر به مدت 3 ماه سپرده باشد.

بطور آزادانه در پروژه های بیزینسی انگلستان مورد استفاده قرار بگیرد.

به جزء موارد بالا مشتری باید :

به 200 هزار پوند دسترسی داشته باشد.

سطح زبان انگلیسی خوبی (آیلس 4.5) داشته باشد.

توانایی مالی جهت گذران زندگی داشته باشد.

در زمان تمدید ویزای کارآفرینی متقاضی باید :

دویست هزار پوند در بیزینس های انگلستان سرمایه گذاری کرده باشد.

تا 3 ماه بیزینس مورد نظرخود را ثبت کرده باشد.

یک فعالیت شغلی را شروع کرده باشد

شغل جدیدی را راه اندازی کرده باشد.

سطح زبان انگلیسی خوبی (آیلس 4.5) داشته باشد.

توانایی مالی جهت گذران زندگی داشته باشد.

نظر خود را در باره این مطلب بنویسید

ایمیل شما به سایر کاربران نمایش داده نخواهد شد.


Back to top

فروشگاه لوازم کاشت ناخن تهران

کانال تلگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن

اینستاگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن